Op zaterdag 1 juli worden de jaarlijkse clubkampioenschappen georganiseerd. Hieronder staat de dagindeling. 
Het boekje is ook als word-bestand te downloaden. Heeft u vragen? Neem dan contact op met de trainster van jouw groep. 

Dagindeling:
Wedstrijd 1: Oud-groep en recreatie 2
8.45 uur: aanwezig
9.00 uur: warming-up
9.10 uur: opmars
9.15 uur: start wedstrijd
11.00 uur: einde wedstrijd
11.15 uur: prijsuitreiking
11.30 – 12.00 uur: lunch vrijwilligers

Wedstrijd 2: selectie jong en turnen plus jong
12.00 uur: aanwezig
12.15 uur: warming-up
12.25 uur: opmars
12.30 uur: start wedstrijd
14.00 uur: einde wedstrijd
14.15 uur: prijsuitreiking

Wedstrijd 3: voorbereidingsgroep
13.45 uur: aanwezig
14.00 uur: warming-up
14.15 uur: opmars
14.25 uur: start wedstrijd
15.30 uur: einde wedstrijd
15.45 uur: prijsuitreiking

Groepsindeling:
Wedstrijd 1: Oud-groep en recreatie 2
Groep 1: Oud-groep (5e en 6e divisie)

1 Dorcas Wilbrink Jeugd 2 H
2 Sanne Hoogeveen Senior G
3 Carmen van Dijk Jeugd 1 G
4 Rixt v.d. Woude Jeugd 1 G
5 Lysanne v.d. Heide Jeugd 2 G
6 Yaela v.d. Steenoven Senior F
7 Ingeborg de Wit Junior F

Groep 2: Oud-groep (3e en 4e divisie)

8 Susan Gort Jeugd 1 F
9 Julia Moerdijk Jeugd 1 F
10 Isa Kollen Jeugd 2 F
11 Laurin Bos Jeugd 2 F
12 Daniek Sevat Senior D
13 Laura Hoff Senior C
14 Kelly Heidekamp Senior C

 Groep 3: recreatie 2

15 Anouk Riep Pupil 2 D2
16 Denise Riep Pupil 2 D2
17 Tineke Vedelaar Pupil 2 D2
18 Rosalyn Vossebelt Pupil 2 D2
19 Bryana Akhigbe Pupil 2 D2
20 Jasmijn Simonis Pupil 2 D2

 Groep 4: recreatie 2

21 Jolein Vroegh Pupil 2 D4
22 Nienke Bus Pupil 2 D4
23 Rotem Marshak Pupil 2 D4
24 Bo de Groot Pupil 2 D4
25 Joanne van der Vinne Pupil 2 D4
62 Yoella Ponsen Pupil 2 D4

 Wedstrijd 2: selectie jong en turnen plus jong
Groep 1: Selectie jong instap

26 Veronique Dijkman Instap D1
27 Karolina Sikora Instap D1
28 Maartje Evink Instap D1
29 Serenay Kiziler Instap D1


Groep 2
: Selectie jong pupil 1 en pupil 2

30 Fleur Meinen Pupil 1 N3
31 Lisa Rademaker Pupil 1 D1
32 Noë Moerdijk Pupil 2 D1
33 Destiney Finsy Pupil 2 D1
34 Eowyn de Jong Pupil 2 D1
35 Kirsten Dijkman Pupil 2 N3

 Groep 3: turnen plus jong instap 

36 Nikki Flierman Instap D2
37 Sita Wessel Instap D2
38 Kyara Prins Instap D2
39 Mette de Rover Instap D2
40 Laura Hillebrand Instap D3
41 Elyne Hillebrand Instap D3

 Groep 4: turnen plus jong pupil 1 en pupil 2

42 Lucie Tappel Pupil 1 D2
43 Fleur van Loon Pupil 2 D2
44 Tirza Tempel Pupil 2 D2
45 Evelien Mulder Pupil 1 D3
46 Suus Meyberg Pupil 2 D3
47 Myrte Schaefers Pupil 2 D3

 Wedstrijd 3: Voorbereidingsgroep
Groep 1: Voorbereidingsgroep D1

48 Noor Buchner Pre-instap D1
49 Susanne Schoot Uiteramp Pre-instap D1
50 Sophia Zandvliet Pre-instap D1

 Groep 2: voorbereidingsgroep D2

51 Rosa Groenenboom Pre-instap D2
52 Laura Lont Pre-instap D2
53 Naomi Scherjon Pre-instap D2

 Groep 3: voorbereidingsgroep D2/D3

54 Charlotte van Driel Pre-instap D2
55 Daniëlle de Klerk Pre-instap D2
56 Lital v.d. Woude Pre-pre-instap D2
57 Isabel Heijn Pre-instap D3

 Groep 4: voorbereidingsgroep D3 

58 Jill Leutscher Pre-instap D3
59 Norah van der Hoek Pre-instap D3
60 Hasse Dillerop Pre-instap D3
61 Anne van der Zaan Pre-instap D3 

 

Download hier het boekje in word.

Sponsoren en links:

  •  
  • KNGU

     
  • Gymsport.nl

     
  • Sport in Dronten