• Turnen
  • Jazz Dans
  • Gymnastiek
  • Freerun
  • Senioren Gym
LesdagSoort trainingTijdLocatieDoelgroepTrainer
Maandag Selectie 18.00 - 19.30 Het Perron Instap t/m senior Kimberly Woensdag Turnen recreatie 1 14.30 - 15.30 De Landing Groep 3/4 Pauline
Dinsdag Turnen plus jong 17.00 - 19.00 Het Perron Instap - Pupil 2 Saskia en Manon
Dinsdag Turnen plus oud 18.30 - 20.30 Het Perron Jeugd 1 t/m senior Saskia en Manon
Dinsdag Funnies 20.15 - 21.15 Het Perron 16 jaar en ouder Marc
Maandag Selectie 18.00 - 19.30 Het Perron Instap t/m senior Kimberly Woensdag Turnen recreatie 1 14.30 - 15.30 De Landing Groep 3/4 Pauline
Woensdag Turnen recreatie 2 15.30 - 16.30 De Landing Groep 5 Pauline
Woensdag Turnen recreatie 3 16.30 - 17.30 De Landing Groep 6/7/8 Pauline
Woensdag Voorbereidingsgroep 17.00 - 19.00 Het Perron Pré-instap Iris
Woensdag Selectie 18.00 - 20.00 Het Perron Instap t/m senior Kimberly
Donderdag Selectie 17.30 - 19.30 Het Perron Instap t/m senior Melinda
Vrijdag Turnen plus jong 17.00 - 19.00 Het Perron Instap - Pupil 2 Saskia en Manon
Vrijdag Turnen plus oud 19.00 - 21.00 Het Perron Jeugd 1 t/m senior Saskia en Manon
Zaterdag Jongensturnen 10.00 - 11.00 De Landing Alle leeftijden Santhino
Zondag Selectie Om de week Lelystad Instap t/m senior Melinda
LesdagSoort trainingTijdLocatieDoelgroepTrainer
Maandag Instapselectie 17.00 - 18.30 De Ketting 8 - 13 jaar Wendel Brandsma
Maandag Techniekgroep 18.30 - 19.30 De Ketting 12 - 24 jaar Wendel Brandsma
Maandag Jazz B-selectie 19.30 - 21.30 De Ketting 16 jaar en ouder Wendel Brandsma
Woensdag Jazz Kids * 17.00 - 18.00 De Ketting 6 - 9 jaar Britt Meyberg en Kelly Drent
Woensdag Jazz Demogroep 18.30 - 19.30 De Ketting Alle leeftijden Eline Meerveld en Denise de Moel
Vrijdag Jazz Youngsters 18.00 - 19.00 De Ketting 13 jaar en ouder Kelly Drent
Vrijdag Jazz C-selectie 19.00 - 20.30 De Ketting 13 - 18 jaar Kelly Drent

* De kidsgroep zal starten in de week van 7 september 2020.

LesdagSoort trainingTijdLocatieDoelgroepTrainer
Zaterdag Gym peuters 08.30 - 09.15 De Landing 2 - 3 jaar Santhino
Zaterdag Gym kleuters 09.15 - 10.00 De Landing 4 - 5 jaar Santhino
Zaterdag Gym recreatie 1 11.00 - 12.00 De Landing 6 - 9 jaar Santhino
Zaterdag Gym recreatie 2 12.00 - 13.00 De Landing 10 - 14 jaar Santhino
LesdagSoort trainingTijdLocatieDoelgroepTrainer
Vrijdag Freerun basic 1 17.30 - 18.30 De Landing 8 - 11 jaar Santhino
Vrijdag Freerun basic 2 18.30 - 19.30 De Landing 9 - 14 jaar Santhino
Vrijdag Freerun Advanced 19.30 - 20.30 De Landing 10 - 18 jaar Santhino
LesdagSoort trainingTijdLocatieDoelgroepTrainer
Maandag Conditietraining 09.00 - 10.00 Veldhuizenbos Dames/Heren Ed
Dinsdag Sportinstuif 60/70+ 09.00 - 10.30 't Dok Dames/Heren Corrie
Dinsdag Sportief 55+ 15.30 - 16.30 De Ketting Dames/Heren Corrie
Dinsdag Kracht in bewegen 16.30 - 17.30 De Ketting Heren Corrie
Woensdag Sportief in beweging 19.00 - 20.00 Lijzijde Dames Corrie
Woensdag Bodyfit 20.00 - 21.00 Lijzijde Dames/Heren Corrie
Vrijdag Low Impact 09.45 - 10.45 De Ketting Dames Roos
Vrijdag Senioren Sportief 11.30 - 12.30 't Dok Dames/Heren Wieneke

Vakanties schooljaar 2020-2021

 
 Regio NoordRegio MiddenRegio Zuid

Herfstvakantie

10 oktober t/m 18 oktober 202017 oktober t/m 25 oktober 202017 oktober t/m 25 oktober 2020

Kerstvakantie

19 december 2020 t/m 3 januari 202119 december 2020 t/m 3 januari 202119 december 2020 t/m 3 januari 2021

Voorjaarsvakantie

20 februari t/m 28 februari 202120 februari t/m 28 februari 202113 februari t/m 21 februari 2021

Meivakantie

1 mei t/m 9 mei 20211 mei t/m 9 mei 20211 mei t/m 9 mei 2021

Zomervakantie

10 juli t/m 22 augustus 202117 juli t/m 29 augustus 202124 juli t/m 5 september 2021